Lukk
Mandag–Fredag 9 - 17 +46 86602030

For privatpersoner tilbys bare kontormøbler - Akkurat nå er alle høydejusterbare skrivebord på lager!

Kontakt oss / Showroom

Du er alltid velkommen til å kontakte oss dersom du har spørsmål om våre produkter, leveranser eller andre ting. 

SHOWROOM I STOCKHOLM 250 kvm

Besøk er kun ved forhåndsavtalt tidspunkt

Her kan du se vårt utvalg i Showroom >>>

MERK! Vi selger hovedsakelig til bedriftskunder. For privatpersoner tilbys kun kontormøbler.

AZ Design
Träffgatan 2, 2. etasje
136 44 Handen (Stockholm)
Sverige
Telefon: +468 - 660 20 30

ÅPNINGSTIDER

Mandag - Fredag   9-17
Helger Stengt

Kontakt oss

Velg saken din i rullegardinlisten nedenfor.

KundeserviceBeskriv saken din, så hjelper vi deg så snart som mulig.
Forespørsel om tilbud - Skriv hvilke produkter / mengde, så kommer vi tilbake med et tilbud så snart som mulig.
Transportskader - Beskriv transportskader og legg ved bilder, så hjelper vi deg så snart som mulig.

Andreas Zwahlen
Andreas Zwahlen

CEO

andreas@azdesign.se
Marie Nilsson
Marie Nilsson
(Parental leave)

CFO/Sales

marie@azdesign.se
Vendela Hult
Vendela Hult

E-commerce Manager/Sales

vendela@azdesign.se
Danielle Makloof
Danielle Makloof

Sales

danielle@azdesign.se
Malin Norman
Malin Norman

Sales

malin@azdesign.se
Alexander Karlsson
Alexander Karlsson

Sales

alexander@azdesign.se
Josefine Berggren
Josefine Berggren

Sales

josefine@azdesign.se
Matilda Sparrenhök
Matilda Sparrenhök

Order

matilda@azdesign.se
Berivan Kara
Berivan Kara

Economy

berivan@azdesign.se
Joakim Karlsson
Joakim Karlsson

Head of E-commerce

joakim@azdesign.se
Sandra Zandi
Sandra Zandi

E-commerce Manager

sandra@azdesign.se

TELEFON

  +46 86602030

Foretaksopplysninger

AZ Design NUF
Org. nr: 922 940 347 MVA
Kontonummer: 9497 05 98965
Bank: Handelsbanken

Postadresse:
AZ Design AB
Träffgatan 2
136 44 Handen (Stockholm)

Vil du besøke oss, gjelder kun forhåndsbooket tid!

LES HVA KUNDENE SKRIVER


Din handlevogn(0 st)

Handlevognen er tom
Totalt 0 nok
Til kassen
✓ Prisgaranti
✓ Trygg og sikker e-handel
✓ Betale med Svea Finans