Lukk
Mandag–Fredag 8 - 17 +46 86602030



For privatpersoner tilbys bare kontormøbler - Akkurat nå er alle høydejusterbare skrivebord på lager!

Kontakt oss / Showroom

Du er alltid velkommen til å kontakte oss dersom du har spørsmål om våre produkter, leveranser eller andre ting. 

SHOWROOM I STOCKHOLM

Besøk er kun ved forhåndsavtalt tidspunkt

Her kan du se vårt utvalg i Showroom >>>

MERK! Vi selger hovedsakelig til bedriftskunder. For privatpersoner tilbys kun kontormøbler.

AZ Design
Träffgatan 2, 2. etasje
136 44 Handen (Stockholm)
Sverige
Telefon: +468 - 660 20 30

ÅPNINGSTIDER

Mandag - Fredag   8-17
Helger Stengt

Kontakt oss

Velg saken din i rullegardinlisten nedenfor.

KundeserviceBeskriv saken din, så hjelper vi deg så snart som mulig.
Forespørsel om tilbud - Skriv hvilke produkter / mengde, så kommer vi tilbake med et tilbud så snart som mulig.
Transportskader - Beskriv transportskader og legg ved bilder, så hjelper vi deg så snart som mulig.

 

Andreas Zwahlen Marie Nilsson Stefan Bölke Göthe
Andreas Zwahlen Marie Nilsson Stefan Bölke Göthe
CEO/Salg CFO/Salg Digital Marketing Manager
andreas@azdesign.se marie@azdesign.se stefan@azdesign.se

 

Vendela Hult Danielle Zarha
Vendela Hult Danielle Makloof Zarha Buske
E-commerce Manager/Sälj Salg/order Web
vendela@azdesign.se danielle@azdesign.se zarha@azdesign.se

TELEFON

  +46 86602030

Foretaksopplysninger

AZ Design NUF
Org. nr: 922 940 347 MVA
Kontonummer: 9497 05 98965
Bank: Handelsbanken

Postadresse:
AZ Design AB
Träffgatan 2
136 44 Handen (Stockholm)

Vil du besøke oss, gjelder kun forhåndsbooket tid!

LES HVA KUNDENE SKRIVER